Стажування у Великобританії

Read 986 times

 Українсько-британський коледж і Кентська школа англійської мови оголошують набір учнів

віком 12 - 17 років, а також дорослих, на літні курси англійської мови в містах Труро, Корнуолл, і Бродстерс, Кент, Великобританія. Терміни стажування: 28 липня - 20 серпня 2017 року. У програму перебування входять 15 годин захоплюючих аудиторних занять на тиждень, екскурсії по графству Корнуолл, батьківщині Короля Артура, піратів і контрабандистів, чарівних фей і ельфів, в містичний Стоунхендж, Лондон, Плімут, Кембридж, Кентербері, Дувр та ін., спортивні заходи, гуртки за інтересами, вечори відпочинку. Проживання в англійських сім'ях дає додаткову можливість вдосконалювати мову.

 

   Для учнів віком 8 - 12 років, підлітків та дорослих пропонуються 2х-тижневі курси англійської мови в місті Бродстерс, Кент, Великобританія, з 6 по 20 серпня 2017 року. У програму перебування входять 20 годин аудиторних занять на тиждень для молодшої групи і дорослих, для підлітків 15 годин в тиждень, екскурсії в Лондон, Кентербері, Дувр та ін., Спортивні заходи, гуртки за інтересами, вечори відпочинку. Проживання дітей з повним пансіоном в приватній школі. Підлітки і дорослі проживають в сім'ях.

 

   Після закінчення курсу всі учні отримують сертифікати Кентської школи англійської мови.

 

   Консультації та запис за телефонами: 752-91-38 та 050-302-5086.

  Наші адреси: вул. Дарвіна, 13, Українсько-британський коледж; вул. Лесі Українки, 4, Українсько-британський центр. Керівник групи - Бакуменко Ірина Володимирівна. www.ub-college.kharkov.ua    

JoomShaper