Діяльність

Напрямок

Українсько-британський коледж, заснований у 1996 р., - центр викладання англійської мови для дорослих і дітей та вдосконалення методичної майстерності вчителів шкіл і викладачів вузів регіону.

 

Діяльність

IMG2.JPGНавчаючись у нашому коледжі, ви будете розвивати навички говоріння, сприйняття на слух, читання і письма на захоплюючих заняттях у невеликих групах (максимум 12 осіб) на всіх рівнях, від початкового до просунутого. Програму спеціально розроблено на базі кращих сучасних Британських навчальних комплексів («Макміллан», «Оксфорд Юніверситі Прес», «Пірсон» та «Кембридж Юніверситі Прес» ). На заняттях ефективно використовуються аудіо- і відеоматеріали, газети і журнали, пісні, уривки з радіо- і телепередач. 

Ми пропонуємо загальні курси англійської мови, ділової англійської мови, курси для бізнесменів і спеціалістів (наприклад, англійська мова для юристів, банківських службовців, медичних працівників та ін.). У нас Ви зможете підготуватися до складання міжнародно визнаних іспитів з англійської мови Кембриджського університету: University оf Cambridge Young Learners, CambridgeEnglishKey (KET), Preliminary (PET), First (FCE) та Advanced (CAE), та IЕLТS. Ці курси сертифіковано Британською Радою.

Ви плануєте вчитися у британському університеті? 

Ми надаємо допомогу у вступі до учбових закладів у Великій Британії й інших англомовних країнах. Ви хочете вдосконалити свої знання англійської мови у Британії? Ми організуємо мовне стажування у партнерських мовних школах, визнаних Британською Радою (Нildегstопе Соllеgе, Кеnt Sсhооl of Епglish).

Наші викладачі - це команда, що складається з висококваліфікованих і досвідчених професіоналів, які пройшли стажування з методики викладання англійської мови для іноземців в Англії та на курсах Британської Ради в Україні (www.britishcouncil.org.ua). Приходьте до нас на вулицю Дарвіна, 13 (метро Архітектора Бекетова) з 15 до 19 години. 


Дзвоніть: 706-01-48 або 752-91-38
e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

 

JoomShaper