БАКУМЕНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта

Закінчила з відзнакою Харківський державний університет ім. О. М. Горького(нині Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна)та отримала кваліфікацію філолога, викладача англійської мови за спеціальністю англійська мова та література. Працює у Харківській спеціалізованій школі ІІ – ІІІ ступенів № 3. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист. Має друковані роботи.

Майстерність

1994 рік – мовне стажування в університеті м Лідс (Велика Британія). Кожного року стажується у Хілдерстоун коледжі та Кентській школі англійської мови (Велика Британія). Має велику кількість міжнародних сертифікатів. Була консультантом Британської ради (м. Харків, Україна) з питань методики викладання англійської мови, регіональним представником та методистом видавництв «Оксфорд Юніверситі Прес» та «Макміллан» (Велика Британія), та викладачем Харківської академії неперервної освіти. співзасновником Українсько-британського коледжу, де з моменту відкриття викладає загальний курс англійської мови та курси з підготовки до іспитів YoungLearnersEnglish, CambridgeEnglishKey, Preliminary, First та Advanced. Директор Українсько-британського центру. Проводить семінари та майстерні передового досвіду для вчителів регіону. Безкоштовні консультації для вчителів проводить щосереди з 14.00 до 16.00 у приміщенні Українсько-британського коледжу (вул. Дарвіна, 13).

Має подяки від видавництв Oxford University Press та Macmillan за сумлінну працю з організації та проведенню презентацій, семінарів та майстерень передового досвіду. У 2015 році отримала подяку Cambridge English Assessment за підготовку чисельних кандидатів до іспитів Кембриджського університету.

© 2021 УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКИЙ КОЛЕДЖ - УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКИЙ ЦЕНТР