БАКУМЕНКО ВАЛЕРІЙ ПАВЛОВИЧ

Освіта

Закінчив Харківський державний університет імені О.М.Горького (нині Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна), перекладацьке відділення факультету іноземних мов.

Майстерність

Проходив мовні стажування та курси з методики викладання англійської мови в університеті Західного Лондона, Хілдерстон коледжі та Кентській школі англійської мови (Велика Британія), а також курси Британської Ради.

Працював вчителем англійської мови Харківської середньої спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням англійської мови, викладачем кафедри перекладу та англійської мови ХДУ та старшим викладачем кафедри теорії та практики перекладу англійської мови ХНУ імені В. Н. Каразіна. Має понад 15 наукових та навчально-методичних публікацій. Був консультантом Британської ради (м. Харків, Україна) з питань методики викладання англійської мови. Проводить семінари з методики викладання англійської мови, майстерні передового досвіду для викладачів вузів та вчителів шкіл Харкова, Києва, Дніпропетровська, Львова, Одеси, Полтави, Сум, Горлівки, графства Саффолк (Велика Британія) та ін.

З часу заснування директор Українсько-британського коледжу, золота відзнака Addvantage Британської Ради та Кембриджського університету за підготовку великої кількості студентів до міжнародних іспитів з англійської мови, був керівником Харківського субцентру Британської Ради з кембриджських іспитів та IELTS, представником університету Кент (Велика Британія) в Україні. Менеджер екзаменаційного центру UA 017 Cambridge English Assessment.

Викладає курси з підготовки до іспитів CambridgeEnglishFirst та Advanced, а також IELTS Academic..

© 2021 УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКИЙ КОЛЕДЖ - УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКИЙ ЦЕНТР